Leave No Trace w Kampinoskim PN

Leave No Trace w PolsceW dniach 28-29 czerwca b.r. w ramach podjętej współpracy z Kampinoskim Parkiem Narodowym przeprowadziliśmy warsztaty etyki outodoorowej (Leave No Trace Awareness) w oparciu o 7 zasad Leave No Trace. Uczestnikami warsztatów byli pracownicy Parku oraz członkowie Stowarzyszenia. Warsztaty stanowiły również pierwszą edycję kursu Trenerów Etyki Outdorowej organizowanego przez Stowarzyszenie. W ciągu dwóch dni mogliśmy spraktykować wszystkie 7 zasad LNT zarazem na szlaku jak i podczas biwaku. Wydarzenie odbyło się w zgodzie z przepisami i przy współudziale Kampinoskiego Parku Narodowego, co jest szczególnie cenne dla propagowania idei LNT w naszym kraju.

Od końca 2017 r. Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu jest oficjanym partnerem LNT CfOE w Polsce, co pozwala nam na zaszczepianie idei etyki outdoorowej Leave no Trace w naszym kraju w porozumieniu z największą organizacją tego typu na świecie.

Leave No Trace w Kampinoskim PN Leave No Trace w Kampinoskim PN Kurs Trenerów Etyki Outdoorowej Polska Szkoła Surwiwalu i Kampinoski Park Narodowy

Podziel się tą wiadomością: