SPSS na Central Europe Knives Exhibition

Zlot Grupy Knives.pl po raz pierwszy gościł w nowym miejscu i przy tej okazji zmienił nazwę na Central Europe Knives Exhibition. W Centrum Koneser, w sali LABORATORIUM na 2500 metrów kwadratowych gościło 138 wystawców z szeroko pojętej branży nożowej, taktycznej i bushcraftowej, w tym i MY 🙂
W tym dniu najważniejsze były NOŻE, i było ich tysiące, do zobaczenia, do kupienia, do przetestowania. Liczni Knifemakerzy (nie tylko z Polski) pokazali prawdziwy kunszt rękodzieła. Można było zobaczyć rzemieślników przy pracy w skórze, drewnie, porozmawiać i dowiedzieć się jak wygląda praca kowala, płatnerza, nożoroba, kaletników, oraz poznać nowości producentów noży i sprzętu outdoorowo-taktycznego z całego świata.
Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu również debiutowało i miało własne stoisko, na którym promowaliśmy Stowarzyszenie i Etykę Outdoorową. Na naszym stoisku dzielnie reprezentował SPSS kol. Marian Wyrzykowski z GR Mazovia, pasjonat noży. Odwiedzili Nas Członkowie, sympatycy Stowarzyszenia oraz osoby zainteresowane sztuką przetrwania. Dzieciom podobało się nasze rękodzieło, a My zachęcaliśmy rodziców do udziału w warsztatach i wydarzeniach organizowanych przez SPSS. Goście zlotu pytali o naszą działalność, co robimy, gdzie działamy, gratulowali pomysłów. Staraliśmy się wyczerpująco odpowiadać na każde pytanie. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacjami ze zlotu, linki zamieszczone są na forum Knives.pl :
Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok 🙂
Targi Knives.pl
Marian Wyrzykowski
Grupa Mazovia SPSS

PS. Szczególne podziękowania za pomoc składam na ręce Sergiusza i Remigiusza oraz Sarna Leatherworks …