4heroes – multidyscyplinarna impreza, Gliwice 2023

W dniach 2-3 września 2023, Arena Gliwice – obędzie się 4 Heroes – pierwsza w Polsce multidyscyplinarna impreza, w której każdy może poczuć się jak bohater. I spotkasz tych, którzy są prawdziwymi bohaterami (herosami). Podczas eventu znajdą coś dla siebie zarówno pasjonaci militariów, survivalu, sportów walki, sportów biegowych, a także rodziny z dziećmi.

Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu  2 września (sobota) – będzie miało swoje zielone stanowisko. Na miejscu będzie można porozmawiać o survivalu, bushcraftcie, strzelaniu z łuku, psychologii przetrwania, doborze sprzętu, a także nabyć jedną z naszych książek.  Dla dzieci (i nie tylko) mamy kilka atrakcji.  Zostaliśmy również partnerem tego wydarzenia.

Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia na miejscu już od godziny 10. Arena Gliwice (ulica Akademicka)  – Strefa Expo, Plac A

4Heroes (forheroes.pl) to impreza, która łączy profesjonalną, multidyscyplinarną rywalizację z rodzinnym festiwalem – dedykowanym zarówno służbom mundurowym, jak i cywilnym bohaterom.

lista partnerów