Udział w WOŚPSergiusz Borecki | 30 stycznia 2018 | Ogłoszenia ogólne | Brak komentarzy14 stycznia 2018 przedstawiciele GR CENTRUM- ŁÓDŹ wzięli udział w Finale WOŚP. Działania podjęto z inicjatywy zaprzyjaźnionej Fundacji SALIX.Related Posts „Poznaj Swój Las” Brak komentarzy | kwi 30, 2018 Dzikie zakątki Warszawy – Zakole Wawerskie Brak komentarzy | kwi 9, 2019 Warsztat: „Bezpieczny w lesie”. Brak komentarzy | paź 8, 2018 Zapowiedzi wydawnicze Brak komentarzy | lut 28, 2020