Biwak szkoleniowy – Surwiwalowe walentynki

Obszar Pilotażowy LKP
Nadleśnictwo Gryfino
Biwak szkoleniowy - Surwiwalowe walentynki @ Obszar Pilotażowy LKP

Biwak szkoleniowy ” Surwiwalowe walentynki” w Nadleśnictwie Gryfino.

Zapraszamy na Surwiwalowe Walentynki, które odbędą się w dniach 15-16 lutego 2020 roku na obszarze leśnym w Nadleśnictwie Gryfino objętym programem pilotażowym udostępnienia obszarów leśnych celem uprawiania aktywności typu bushcraft i surwiwal.

Dla wszystkich, którym bliska jest idea surwiwalu i bushraftu, dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z tymi aktywnościami oraz dla tych, którzy zawsze chcieli posłuchać nocnych odgłosów lasu wpatrując się w rozgwieżdżone niebo wspólnie ze Stowarzyszeniem Polska Szkoła Surwiwalu przygotowaliśmy nie lada niespodziankę.

Spotkanie połączone z noclegiem w leśnych zakamarkach będzie niepowtarzalną okazją do przeżycia niezapomnianej przygody. Połączymy je ze szkoleniem z zasad surwiwalu. Przybliżymy również program pilotażowy wdrożony przez Lasy Państwowe.

LINK: http://www.gryfino.szczecin.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/surwiwalowe-walentynki

tekst pochodzi ze strony Nadleśnictwa Gryfino