Wydawnicze podsumowanie roku

surwiwalowe książki SPSS

Nasze Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu, oprócz prowadzenia szkoleń, od kilku lat skutecznie edukuje polskie społeczeństwo w zakresie szeroko pojętego survivalu (surwiwalu) i bushcraftu. W tym celu również, nasi członkowie udzielają wywiadów, publikują liczne artykuły oraz książki. Tak się składa, że bieżący i upływający już 2022 rok był pod tym kątem bardzo owocny.

W księgarniach pojawiły się aż pięć nowych pozycji książkowych, które były sygnowane przez SPSS, i/lub których autorzy są członkami Stowarzyszenia:

Leśny niezbędnik rodzinny. Poradnik survivalu i bushcraftu.

Przygotowania na trudne czasy. Niezbędnik preppersa.

Surwiwal – motywy uczestnictwa, bariery. (ebook)

Jak przetrwać trudne czasy. Survival miejski.

Wojna u progu. Poradnik przetrwania.

Z zaufanych źródeł wiemy, że w czerwcu 2023 roku ukaże się nowa książka pt. „Pierwsza pomoc przedmedyczna. Survival, Outdoor, wojna” – również sygnowana przez SPSS. Bardzo się cieszymy, że nasze stowarzyszenie propaguje rzetelną wiedzę survivalową na te, jakby nie patrząc niespokojne czasy.

Wygląda na to, że będąca przez lata istnym ugorem polska literatura survivalowa, zmienia się w całkiem dobrze zagospodarowany obszar, coraz bardziej zapełniający się użytecznymi, a co najważniejsze rodzimymi pozycjami.

Autorom gratulujemy, dziękujemy i zachęcamy do dalszej pracy.