Euro Target Show

 

ETS 2020

 

W dniach 9-11 października 2020 roku odbędą się targi EURO TARGET SHOW w Warszawie:

 

https://eurotargetshow.pl/pl/

Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu, będzie miało swoje stoisko, będzie promować idee sztuki przetrwania, Etyki Outdoorowej, spędzania wolnego czasu w plenerze.

Stowarzyszenie w tym roku skończy dziesięć lat swojego istnienia,

to jest też czas, aby pokazać, pochwalić się osiągnięciami.

Dorobek Stowarzyszenia, czyli tak naprawdę Nas wszystkich, wszystkich członków SPSS-u, jest ogromny. Wydaliśmy kilka książek, prac badawczych, stała współpraca z Lasami Państwowymi, władzami i samorządami lokalnymi, uczestnictwo w licznych konferencjach naukowych, wystąpienia eksperckie w radio i telewizji, liczne artykuły do prasy, kursy, warsztaty, szkolenia, wystawy, rajdy, biegi, biwaki, obozy, pokazy, spotkania surwiwalowe i o surwiwalu oraz inne działania outdoorowe i turystyczne których nawet nie jestem w stanie wymienić.

Jest to ogromna szansa, zaprezentowania działalności SPSS-u licznie zgromadzonym wystawcom, oraz odwiedzającym, pokazania naszych praktycznych umiejętności w trakcie kilku warsztatów. To też szansa nawiązania nowych kontaktów, współpracy, przedstawienia się z jak najlepszej strony, jako grupy wysoko kwalifikowanych specjalistów, dla których SURWIWAL, BUSHCRAFT i inna działalność OUTDOOROWA, jest PASJĄ, MISJĄ. Jesteśmy w Stowarzyszeniu bo wierzymy, że to, co robimy dla siebie i innych jest ważne w naszym życiu. Pokażmy to, dajmy innym odczuć i poczuć kawałek przygody, jaki w naszym towarzystwie mogą poznać.

Pokażmy jak uczymy surwiwalu. Naszym hasłem przewodnim w czasie Targów będzie:

UCZYMY SURWIWALU, ODPOWIEDZIALNIE

Zwracam się do Was z ogromną prośbą, czy zechcecie wesprzeć tę inicjatywę i wziąć udział w Targach jako przedstawiciele Stowarzyszenia Polska Szkoła Surwiwalu?

Wiem, że podjęcie decyzji jest bardzo trudne, wiąże się to też z pewnymi kosztami, które każdy z Nas będzie musiał ponieść.
Uczestnictwo w targach nie jest bezpłatne, Stowarzyszenie za udział musi zapłacić ze środków własnych,  przygotowanie stoiska i jego wystroju, ulotki, broszury, przydatne gadżety to też pewne koszty, które możemy zmniejszyć pracą własną.
Na targach przewidzianych jest kilka naszych działań skierowanych do najmłodszych i trochę starszych odwiedzających:

  • Podstawy terenoznawstwa
  • Gra terenowa
  • Rozniecanie ognia krzesiwem

To też możliwość przedstawienia Twojej własnej działalności gospodarczej, możliwość nawiązania nowych znajomości i pozyskania partnerów do wspólnych działań.

Zaprezentujmy się z jak najlepszej strony.

Działajmy!

Bardzo proszę o propagowanie naszego uczestnictwa w Targach i zamieszczenie w wiadomościach i na stronach Grup Regionalnych SPSSu załączonych infografik.

 

Jeśli chcesz dołączyć, lub masz pytania – śmiało kontaktuj się ze mną –
Marian Wyrzykowski – mazoviaspss(maupa)o2.pl
Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu
Grupa Regionalna MAZOVIA

 

Euro Target Show