Paweł Frankowski nie śpi! Znów mamy nową książkę.

Paweł FrankowskiNasz Stowarzyszeniowy kolega Paweł Frankowski, znany polski autor kilku książek o tematyce survivalowej, zaprezentował nową pozycję “Przygotowania na trudne czasy. Niezbędnik preppersa“. Autor kilka lat temu wydał już książkę, w której poruszał kwestię przygotowania (Przygotowani przetrwają), jednak prezentowana pozycja jest zupełnie nowym opracowaniem, adekwatnym do ducha czasów.

Oto wyjatek z opisu książki:

“Wojna na Ukrainie, terroryzm, kryzysy migracyjne, katastrofy klimatyczne i pandemia – ostatnie lata udowodniły, że nic nie jest dane nam raz na zawsze, a świat zaskakuje nas coraz częściej. Pora zadać sobie pytanie: co zrobimy, jeśli nagle znajdziemy się w sytuacji kryzysowej? Czy będziemy na nią gotowi?”

Tutaj możecie przeczytać więcej o samej książce.

Oczywiście, z dumą się chwalimy, że jest to kolejna książka P. Frankowskiego, która ukazała się pod patronatem Stowarzyszenia Polska Szkoła Surwiwalu – nasze logo firmuje to wydawnictwo.

Premiera książki zaplanowana jest na 26 kwietnia 2022, ale wiemy, że już trafiła do przedsprzedarzy. Szukajcie, a znajdziecie!

PS. Już po napisaniu tej wiadomości otrzymałem od Autora informację, że wbrew temu co sugeruje tytuł posta, sypia on całkiem dobrze.

Paweł Frankowski, Przygotowania na trudne czasy