Survival w mieście – zapowiedź wydawnicza

 

Kolejna książka w tematyce surwiwalowej już na horyzoncie! Oto nowa propozycja z książkowej “kuźni” kol. Pawła Frankowskiego.

Survival w mieście, Selco BegovicSurvival w mieście. Realne sekrety przetrwania

Brutalna prawda o przemocy, śmierci i cierpieniu, którą musisz znać, by przetrwać w mieście. Prawdziwe przetrwanie (survival) nie jest romantyczne ani idealistyczne. Jest przepełnione przemocą, brudne i niesprawiedliwe. W mieście niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Pozwól, żeby Selco zabrał Cię w ten świat. To swoistego rodzaju poradnik, który każe inaczej spojrzeć na każdy aspekt przygotowań i walki o przeżycie. Poznanie zasad z książki ratuje życie i zdrowie dużo skuteczniej niż wymyślne techniki survivalowe.

Książka, którą należy przeczytać, nawet jeśli nie jesteś preppersem czy survivalowcem. Jej autor nie boi się poruszać trudnych i kontrowersyjnych tematów, które zna z własnych przeżyć. Przy okazji obala wiele mitów survivalowych, daje też czytelnikowi konkretne, praktyczne wskazówki.


Autor: Selco Begovic

Tytuł orginału: The Dark Secrets of SHTF Survival: The Brutal Truth About Violence, Death, & Mayhem You Must Know to Survive

Ocena na Amazon: 4.2/5  (151 recenzji)
Premiera książki w Polsce: sierpień/wrzesień 2020 (zapowiedź)
ebook (pdf/mobi/epub): 1 sierpień 2020 (zapowiedź)

 

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ ZAMÓWIENIA POD TYM LINKIEM