Targi HUNT EXPO, Kraków 2023

Patronat Honorowy nad Targami HUNT EXPO objęło również Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu, SPSS Grupa Podhale, SPSS Grupa ”Jurajska”. Będziemy tam mieli swoje stanowisko, gdzie każdy chętny będzie mógł z nami porozmawiać i poznać czym się zajmujemy oraz jak wzajemnie możemy sobie pomóc. Działania Stowarzyszenia (SPSS) są zróżnicowane: organizacja kursów, szkoleń i wypraw, gromadzenie, rozwijanie i propagowanie wiedzy o survivalu, publikowanie, integracja środowiska oraz promocja sztuki przetrwania.

Kraków Hunt Expo 2023 SPSS

Z kolei hunt expo będą miejscem spotkań pasjonatów dzikiej przyrody! Inspiracje i innowacje, dzielenie się wiedzą i zainteresowaniem ochroną przyrody i środowiska – te edukacyjne aspekty przyświecają ambitnym pasjonatom przyrody i łowiectwa. Zapraszamy wszystkich angażujących się w inicjatywy związane z szeroko rozumianą ochroną dzikiej przyrody oraz edukacją w tym zakresie. Nadchodzące wydarzenie stwarza ku temu świetną okazję!

Gdzie: Kraków, ul. Galicyjska 9

Termin: 14-16 kwietnia 2023.

Strona wydarzenia / bilety online: https://huntexpo.pl/

Kilka informacji praktycznych

Godziny otwarcia targów: