“Zanim wyruszysz… 2”, A. Trembaczowskiego

 

Age quod agis! – piękne słowa, najlepsze na opisanie tej książki.

 

Choć z dużym opóźnieniem względem planowanego terminu, to jednak z niemałą radością informujemy, że książka naszego szanownego kolegi, dra Andrzeja Trembaczowskiego Zanim wyruszysz, czyli coś o survivalu 2″ w końcu ujrzała światło dzienne. SPSS mocno kibicowało temu wydaniu, udzielając swojego oficjalnego patronatu.

 

Zanim wyruszysz, czyli coś o survivalu 2, Andrzej Trembaczowski

 

Książka jest pięknie wydana, na dobrym papierze, a twarda, kolorowa oprawa zamyka w sobie blisko 490 stron!
I są to strony zapełnione niebanalną treścią, wyrażoną równie niebanalnym językiem.
Na treść składa się wiele przemyśleń, porad i prawdziwych historii, przeżytych i opisanych przez Autora. Ci, którzy znają Andrzeja, wiedzą, że jest specjalistą od wędkowania, dlatego ogromna część książki dotyka tego tematu. Ale…, oby się tym nikt nie zniechęcił zanim nie weźmie książki w rękę, bowiem dla Andrzeja wędkarstwo to nie jest przysłowiowe “moczenie kija”. W tym jego wędkowaniu jest wszystko to, co chcielibyśmy zawrzeć w surwiwalu, biwakowaniu, turystyce itd.
W książce Autor umieścił także sporo zdjęć oraz mniejszych dodatków, wywiadów i myśli autorstwa kilku innych osób : D. Lermera, J. Cytawy, M. Świtacza, S. Boreckiego i inn. Całość zamyka pokaźna bibliografia tematu.

 

Zapowiada się doskonała lektura na czas obecnej, przeciągającej się kwarantanny!
Obejrzyj recenzję video na kanale Surwiwal TV

 

Cena książki nie jest niska (76 zł), ale zapewniam, że jest to kwota warta wydania. Szczerze polecam – tę pozycję powinien mieć każdy sympatyk surwiwalu i bushcraftu, a także turystyki i wędkowania. Dla niejednego czytelnika przedruków zachodnich wydawnictw lektura “Zanim wyruszysz… 2” będzie jak haust orzeźwiającego powietrza.

 

Książkę można zamawiać:
za pośrednictwem SPSS: spss(małpka)surwiwal.edu.pl   (wysyłamy systemem paczkomat-paczkomat oraz paczkomat-kurier)
– lub poprzez serwis Allegro.pl – szybkie wysyłki.

 

Pozdrawiam,
Sergiusz Borecki
SPSS

Trafiłeś na tą stronę szukając tematów w obrębie: surwiwal, sztuka przetrwania, szkolenia survivalowe, bushcraft, etyka outdoorowa.