Kobiety w surwiwalu – 16 kwietnia 2023

Czy kobieta to na pewno “słaba płeć”? 🤔 Łamiemy wszelkie stereotypy – kobiety w surwiwalu! Zapraszamy na prezentacje podczas targów Hunt Expo, Kraków.

kobiety w survivalu, prezentacja, targi kraków 2023Skuteczna zaradność życiowa w każdej sytuacji- to łączy surwiwal z kobiecością.
Kobiety czerpią ze świata natury tyle energii ile potrzebują i przejmują inicjatywę w wychodzeniu ze strefy komfortu. Daje im to poczucie sprawczości w męskim świecie.💪

Zapraszamy na prezentację “Kobiety w survivalu (surwiwalu)“, która odbędzie się 16 kwietnia o godz. 11:30 na scenie głównej Hali Wisła w HUNT EXPO Kraków.

Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu będzie miał swoje stanowisko podczas dni targowych. Będzie można zapytać o ofertę szkoleniową, porozmawiać o survivalu, nowościach wydawniczych itp.

HUNT EXPO to nie tylko handel, ale też bogata oferta wydarzeń towarzyszących. Pokaz polskich ras psów myśliwskich, sokolnictwa czy łucznictwa to jedne z wielu atrakcji, które skradną serca odwiedzających HUNT EXPO również w tym roku. Debaty, warsztaty, koncerty i pokazy – HUNT EXPO to święto miłośników dzikiej przyrody! W programie m.in. pokaz sokolników i wystawa psów ras myśliwskich.  Organizatorzy zadbali też o Wasze podniebienia – Dziki Food Truck będzie dla nas grillował najlepsze dzikie burgery.

Przedsprzedaż  biletów na HUNT EXPO >> https://huntexpo.pl/udzial-i…/dla-zwiedzajacych/bilety