Kobiety w surwiwalu – 16 kwietnia 2023

Czy kobieta to na pewno “s艂aba p艂e膰”? 馃 艁amiemy wszelkie stereotypy – kobiety w surwiwalu! Zapraszamy na prezentacje podczas targ贸w Hunt Expo, Krak贸w.

kobiety w survivalu, prezentacja, targi krak贸w 2023Skuteczna zaradno艣膰 偶yciowa w ka偶dej sytuacji- to 艂膮czy surwiwal z kobieco艣ci膮.
Kobiety czerpi膮 ze 艣wiata natury tyle energii ile potrzebuj膮 i przejmuj膮 inicjatyw臋 w wychodzeniu ze strefy komfortu. Daje im to poczucie sprawczo艣ci w m臋skim 艣wiecie.馃挭

Zapraszamy na prezentacj臋 “Kobiety w survivalu (surwiwalu)“, kt贸ra odb臋dzie si臋 16 kwietnia o godz. 11:30 na scenie g艂贸wnej Hali Wis艂a w HUNT EXPO Krak贸w.

Stowarzyszenie Polska Szko艂a Surwiwalu b臋dzie mia艂 swoje stanowisko podczas dni targowych. B臋dzie mo偶na zapyta膰 o ofert臋 szkoleniow膮, porozmawia膰 o survivalu, nowo艣ciach wydawniczych itp.

HUNT EXPO to nie tylko handel, ale te偶 bogata oferta wydarze艅 towarzysz膮cych. Pokaz polskich ras ps贸w my艣liwskich, sokolnictwa czy 艂ucznictwa to jedne z wielu atrakcji, kt贸re skradn膮 serca odwiedzaj膮cych HUNT EXPO r贸wnie偶 w tym roku. Debaty, warsztaty, koncerty i pokazy 鈥 HUNT EXPO to 艣wi臋to mi艂o艣nik贸w dzikiej przyrody! W programie m.in. pokaz sokolnik贸w i wystawa ps贸w ras my艣liwskich.聽 Organizatorzy zadbali te偶 o Wasze podniebienia 鈥 Dziki Food Truck b臋dzie dla nas grillowa艂 najlepsze dzikie burgery.

Przedsprzeda偶聽 bilet贸w na HUNT EXPO >> https://huntexpo.pl/udzial-i…/dla-zwiedzajacych/bilety