Termy Chochołowskie – partner Surwiwaliów

Termy Chochołowskie partner Surwialiów 2019

TERMY CHOCHOŁOWSKIE PARTNEREM SURWIWALIÓW 2019

 

Zapraszamy najmłodszych uczestników na SURWIWALIA 2019 dla których przygotowaliśmy upominki i bezpłatne całodzienne vouchery na strefę basenową i leczniczą.

Chochołowskie Termy to miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie atrakcje dla siebie. Do dyspozycji gości jest ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice, strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną, stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, gejzery wodne. Woda w naszych basenach ma temperaturę 32-36°C, dlatego w naszych basenach zewnętrznych można relaksować się nawet w mroźne dni.

Chochołowskie Termy to nie tylko baseny! W obiekcie znajduje się największe saunarium na Podhalu z imponującą, przeszkloną sauną widokową, z której można podziwiać piękne Tatry. Pełnię relaksu zapewnia strefa SPA z bogatą ofertą specjalistycznych kąpieli, masaży oraz zabiegów kosmetycznych. Zapraszamy także do naszego Centrum Sportu z zajęciami fitness oraz świetnie wyposażoną siłownią, w której można ćwiczyć pod czujnym okiem trenera personalnego.

Więcej informacji na www.chocholowskietermy.pl  Zapraszamy!